همه برنده شدند

شناسه خبر : 975
96/6/17 - 22:23 2017-9-8 23:48:08
نخستین جشنواره ملی مسابقات نوآموزان زیر 12 سال کشور به همت انجمن بیس بال و سافت بال با حضور تیم هایی از نوآموزان سراسر کشور در مجموعه ورزشی بعثت تهران در روزهای 16 و 17 شهریور ماهبرگزار شد. هدف از  این مسابقات که از زیر رویداد های برنامه ملی توسعه آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) می باشد، شناسایی استعداد های برتر به منظور تشکیل تیم ملی زیر 12 سال کشور عنوان شده است.
جشنواره ای پر از بوی شادی و امید

همه برنده شدند

نخستین جشنواره ملی مسابقات نوآموزان زیر 12 سال کشور به همت انجمن بیس بال و سافت بال با حضور تیم هایی از نوآموزان سراسر کشور در مجموعه ورزشی بعثت تهران در روزهای 16 و 17 شهریور ماهبرگزار شد. هدف از این مسابقات که از زیر رویداد های برنامه ملی توسعه آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) می باشد، شناسایی استعداد های برتر به منظور تشکیل تیم ملی زیر 12 سال کشور عنوان شده است.
نخستین جشنواره ملی مسابقات نوآموزان زیر 12 سال کشور به همت انجمن بیس بال و سافت بال با حضور تیم هایی از نوآموزان سراسر کشور در مجموعه ورزشی بعثت تهران در روزهای 16 و 17 شهریور ماهبرگزار شد. هدف از  این مسابقات که از زیر رویداد های برنامه ملی توسعه آموزش بیس بال و سافت بال در مدارس کشور(برتام) می باشد، شناسایی استعداد های برتر به منظور تشکیل تیم ملی زیر 12 سال کشور عنوان شده است.
در پایان دو روز جشنواره ملی نوآموزان بیس بال و سافت بال کشور در راستای  انگیزه  بخشی  به آینده سازان بیس بال و سافت بال برگزار گردیده بود، تمامی تیم های شرکت کننده در این مسابقات برنده شدند.
 روز دوم این مسابقات  بازی دو تیم بیس بال پسران البرز و شهرکرد بصورت زنده وکامل از شبکه سوم سیما پخش مستقیم شد که این مهم شور اشتیاق خاصی در بین نونهالان، مربیان و تماشاچیان بوجود آورد و موجب شد تا دو تیم حاضر در این مسابقه رقابتی جذاب  را به نمایش گذارند. 
شور و اشتیاق ناشی از حضور نوجوانان و نوآموزان حاضر در این جشنواره گرمای خاصی به این رویداد ملی بخشید که در کنار درخشش خیره کننده تعدادی از نوآموزان حاضر در این مسابقات پیام آور آینده درخشان  و غرور آفرین ورزش بیس بال و سافت بال درصحنه های جهانی بود.
پس از پایان رقابت ها کمیته استعداد یابی انجمن نسبت به تست گیری از تمامی نونهالان در این جشنواره اقدام نمود و در پایان،  مراسم اختتامیه با شور وحال خوب در یک محفل خودمانی وبه دور از ریا و تکبر برگزار گردید و از کلیه عوامل و دست اندرکاران برگزاری این جشنواره تقدیر و تشکر شد.
طرح و تولید : ایران دروپال