تیم سافت بال هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی قهرمان شد

شناسه خبر : 959
95/11/8 - 20:24 2017-1-27 21:08:26
در پایان رقابت های دور نهایی لیگ سافت بال کشور، تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی توانست با دو پیروزی و یک شکست، در جایگاه نخست این دور از رقابت ها قرار گیرد و بدین ترتیب عنوان قهرمانی لیگ سافت بال کشور در سال 95 را از آن خود کند.
در پایان رقابت های لیگ سافت بال کشور در سال 95

تیم سافت بال هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی قهرمان شد

در پایان رقابت های دور نهایی لیگ سافت بال کشور، تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی توانست با دو پیروزی و یک شکست، در جایگاه نخست این دور از رقابت ها قرار گیرد و بدین ترتیب عنوان قهرمانی لیگ سافت بال کشور در سال 95 را از آن خود کند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال جمهوری اسلامی ایران، در پایان رقابت های دور نهایی لیگ سافت بال کشور، تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی توانست با دو پیروزی و یک شکست، در جایگاه نخست این دور از رقابت ها قرار گیرد و بدین ترتیب عنوان قهرمانی لیگ سافت بال کشور در سال 95 را از آن خود کند.

دور نهایی لیگ سافت بال کشور از تاریخ 6 لغایت 8 بهمن ماه  با حضور  چهار تیم، هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی، باشگاه طیف تهران، باشگاه جم بوشهر و هیأت انجمن های ورزشی استان اصفهان الف به عنوان صعود کنندگان از لیگ های منطقه ای شمال و جنوب کشور به میزبانی هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر در شهرستان بوشهر برگزار گردید.

در نخستین روز این دور از رقابت ها دو دیدار برگزار شد. در اولین دیدار تیم های جم بوشهر و اصفهان الف به مصاف هم رفتند که تیم جم بوشهر توانست در پنجمین اینینگ از این دیدار نماینده اصفهان را با نتیجه 12 بر 4 مغلوب خود کند. در دومین دیدار از روز نخست رقابت ها نیز تیم های طیف تهران و هیأت انجمن های ورزشی خراسان رضوی به میدان رفتند که در پایان یک رقابت نزدیک تیم خراسان رضوی توانست در هفتمین اینینگ این دیدار طیف تهران را با نتیجه 15 بر 14 شکست دهد.

دومین روز از رقابت های دور نهایی لیگ سافت بال کشور با انجام دو دیدار پیگیری شد. در اولین مسابقه تیم های جم بوشهر و طیف تهران با هم به رقابت پرداختند که تیم جم بوشهر توانست در ششمین اینینگ بازی با نتیجه 11 بر 4 از سد طیف تهران عبور کند. در دیگر دیدار دومین روز از رقابت ها، تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان اصفهان و هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی به مصاف هم رفتند و نماینده اصفهان توانست در پایین اینینگ هفتم از این دیدار با نتیجه 7 بر 4 نماینده خراسان رضوی را مغلوب خود کند.

رقابت های دور نهایی لیگ سافت بال کشور امروز با انجام دو دیدار به کار خود پایان داد. در اولین دیدار تیم های جم بوشهر و هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی به میدان رفتند و تیم جم بوشهر در هفتمین اینینگ این دیدار سرنوشت ساز با نتیجه 7 بر 8 مغلوب نماینده قدرتمند خراسان رضوی شد. در آخرین رقابت از مسابقات لیگ سافت بال کشور در سال 95  تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان اصفهان الف و باشگاه طیف تهران با هم به رقابت پرداختند و در پایان طیف تهران در پنجمین اینینگ این بازی توانست نماینده اصفهان را با نتیجه 10 بر 3 شکست دهد.

بدین ترتیب تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی توانست با دو پیروزی و یک شکست در صدر جدول این دور از رقابت ها قرار گیرد و تیم های جم بوشهر، طیف تهران و هیأت انجمن های ورزشی استان اصفهان نیز به ترتیب در جایگاه دوم تا چهارم رقابت های دور نهایی لیگ سافت بال در سال 95 قرار گیرند.

در پایان این رقابت ها مراسم اختتامیه ای با حضور دکتر سیده مهسا حسینی نایب رئیس بانوان انجمن بیس بال و سافت بال، علوی  رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر، خانم ویژه نایب رئیس بانوان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر، خانم  سیف زاده معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، مارینا چینترونه سرمربی تیم ملی سافت بال ایران و پائولا مارفوگلیا دستیار و مربی تیم ملی سافت بال کشورمان برگزار گردید و با اهدای کاپ و مدال از تیم های برتر لیگ سافت بال کشور تقدیر به عمل آمد.

 

کلید واژه ها

طرح و تولید : ایران دروپال