تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی قهرمان لیگ بیس بال کشور شد

شناسه خبر : 955
95/9/24 - 23:52 2016-12-15 00:38:47
تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی برای دومین سال پیاپی توانست عنوان قهرمانی لیگ بیس بال کشور را ازآن خود کند. تیم های نادری و لیان پارسه بوشهر نیز به ترتیب  در جایگاه دوم و سوم لیگ بیس بال کشور در سال 95 قرار گرفتند.
برای دومین سال پیاپی

تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی قهرمان لیگ بیس بال کشور شد

تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی برای دومین سال پیاپی توانست عنوان قهرمانی لیگ بیس بال کشور را ازآن خود کند. تیم های نادری و لیان پارسه بوشهر نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم لیگ بیس بال کشور در سال 95 قرار گرفتند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال،  لیگ بیس بال کشور در سال 95 با قهرمانی تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی به کار خود پایان داد.

رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال کشور از تاریخ 22 لغایت 24 آذر ماه با حضور چهار تیم، هیأت انجمن های ورزشی استان  خراسان رضوی، هیأت انجمن های ورزشی استان قم، باشگاه لیان پارسه بوشهر و باشگاه نادری بوشهر به میزبانی هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر در شهرستان بوشهر برگزار شد.

در نخستین روز این دور از رقابت ها دو دیدار انجام شد. در اولین بازی  تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی و باشگاه لیان پارسه بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند و در بالای اینینگ نهم از این دیدار تیم خراسان رضوی توانست با نتیجه 4 بر صفر از سد لیان پارسه بوشهر عبور کند. در دومین دیدار از روز نخست رقابت ها، تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان قم و باشگاه نادری بوشهر به میدان رفتند و در پایان اینینگ نهم این دیدار نادری بوشهر با نتیجه 12 بر 3 نماینده استان قم را شکست داد.

دومین روز از رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال کشور با انجام دو دیدار پیگیری شد. در اولین دیدار تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی و هیأت انجمن های ورزشی استان قم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایین اینینگ نهم از این دیدار تیم خراسان رضوی مدافع عنوان قهرمانی توانست با نتیجه 11 بر 7 نماینده قم را مغلوب خود کند. در دومین دیدار نیز دو تیم پرطرفدار بوشهری به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار مهیج و نزدیک تیم باشگاه نادری توانست در پایان اینینگ نهم از دربی بوشهر، لیان پارسه را با نتیجه 8 بر 7 شکست دهد.

آخرین روز از رقابت های لیگ بیس بال کشور با انجام دو دیدار به کار خود پایان داد. در اولین دیدار تیم های هیأت انجمن های ورزشی استان قم و باشگاه لیان پارسه بوشهر برای کسب مقام سوم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان اینینگ نهم از این دیدار تیم لیان پارسه بوشهر توانست با نتیجه 17 بر 8 پیروز میدان شود. در آخرین دیدار از دور نهایی لیگ بیس بال کشور نیز دو تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی و باشگاه نادری بوشهر برای کسب عنوان قهرمانی به میدان رفتند که در اینینگ هفتم این دیدار نماینده استان خراسان رضوی توانست با نتیجه قاطع 12 بر صفر  نادری بوشهر را در هم شکند.

بدین ترتیب تیم هیأت انجمن های ورزشی استان خراسان رضوی برای دومین سال پیاپی توانست عنوان قهرمانی لیگ بیس بال کشور را ازآن خود کند. تیم های نادری و لیان پارسه بوشهر نیز به ترتیب  در جایگاه دوم و سوم لیگ بیس بال کشور در سال 95 قرار گرفتند.

در پایان این دور از رقابت ها مراسم اختتامیه لیگ بیس بال کشور با حضور کاردان سرپرست انجمن بیس بال و سافت بال کشور، علوی رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر و جمعی از مسئولان ورزشی انجمن بیس بال و سافت بال کشور و اداره ورزش و جوانان استان بوشهر برگزار گردید و از تیم های برتر با اهداء کاپ و مدال تقدیر شد. همچنین از بهترین بازیکنان  هر پست در  این دور از رقابت ها نیز تقدیر به عمل آمد.

طرح و تولید : ایران دروپال