صدر نشینی جم بوشهر در کنار حضور امیدوار کننده دو تیم جوان در این رقابت ها

شناسه خبر : 927
95/6/26 - 11:01 2016-9-16 12:48:05
بوشهر دومین منزلگاه لیگ سافت بال کشور

صدر نشینی جم بوشهر در کنار حضور امیدوار کننده دو تیم جوان در این رقابت ها

تیم جم بوشهر با چهار پیروزی جایگاه نخست این دور از رقابت ها را به خود اختصاص داد. تیم اصفهان الف نیز با سه پیروزی و یک شکست حائز مقام دوم از این رقابت ها شد. همچنین تیم های باشگاه نیکان بوشهر، جوانان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر و اصفهان ب به ترتیب در جایگاه های سوم تا پنجم این دور از رقابت ها قرار گرفتند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، لیگ سافت بال کشور در سال 95 با برگزاری مسابقات دور رفت منطقه جنوب کشور به میزبانی هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر و با صدر نشینی تیم جم بوشهر به کار خود ادامه داد.

نخستین روز این دور از رقابت ها که با حضور پنج تیم اصفهان الف، اصفهان ب(جوانان اصفهان)، جوانان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر، جم بوشهر و نیکان بوشهر به مدت سه روز از تاریخ 24 لغایت 26 شهریور ماه برگزار شد شاهد برگزاری سه دیدار بود.

در اولین دیدار، تیم های جوانان بوشهر و جوانان اصفهان (اصفهان ب) به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم جوانان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر توانست در بالای سومین اینینگ از این بازی تیم اصفهان ب را با نتیجه 22 بر 5 مغلوب خود کند. در دومین دیدار از نخستین روز از این رقابت ها تیم اصفهان الف با تیم باشگاه نیکان بوشهر به رقابت پرداختند که در نتیجه یک دیدار تنگاتنگ نماینده اصفهان توانست در بالای هفتمین اینینگ بازی دیگر نماینده بوشهر را با نتیجه 13 بر 12 شکست دهد. در آخرین دیدار روز اول مسابقات اصفهان ب در دومین مسابقه خود برابر تیم جم بوشهر قرار گرفت و تیم جم در یک بازی یکطرفه توانست تیم اصفهان ب را در بالای اینینگ سوم با نتیجه 24 بر 1 در هم شکند.

دومین روز از رقابت های دور رفت لیگ سافت بال منطقه جنوب کشور با انجام چهار دیدار پیگیری شد. در نخستین مسابقه تیم های اصفهان الف و جم بوشهر با یکدیگر روبرو شدند که در پایین اینیگ ششم این بازی جم بوشهر توانست با نتیجه 16 بر 5 از سد اصفهان الف عبور کند. در دومین دیدار تیم های اصفهان ب و نیکان بوشهر به مصاف هم رفتند و در سومین اینینگ از این بازی تیم نیکان بوشهر توانست با نتیجه 21 بر 6 تیم اصفهان ب را شکست دهد. سومین دیار از دومین روز مسابقات با رویارویی دو تیم اصفهان الف و جوانان هیأت انجمن های ورزشی بوشهر پیگیری شد و نماینده اصفهان توانست با نتیجه قاطع 22 بر 6 در پایین اینینگ سوم از این بازی پیروز میدان شود. در آخرین دیدار روز دوم رقابت ها دو تیم باشگاه نیکان بوشهر و جم بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند در بالای چهارمین اینیگ بازی تیم جم بوشهر توانست نیکان بوشهر را با نتیجه 26 بر 4 مغلوب خود کند.

آخرین روز از رقابت های دور رفت لیگ سافت بال منطقه جنوب کشور با برگزاری سه دیدار به کار خود پایان داد. در نخستین دیدار دو نماینده اصفهان با یکدیگر به رقابت پرداختند که اصفهان الف توانست با نتیجه قاطع 15 بر 0 اصفهان ب را در سومین اینینگ بازی شکست دهد. در دومین دیدار تیم های باشگاه نیکان بوشهر و جوانان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند و علیرغم درخشش بازیکنان تیم جوانان بوشهر در این بازی تیم نیکان توانست در یک رقابت نزدیک و در پایان هفتمین اینینگ با نتیجه 10 بر 9 پیروز میدان شود. رقابت های دور رفت لیگ سافت بال منطقه جنوب کشور با رویارویی تیم های جوانان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر و جم بوشهر به کار خود پایان داد. در این دیدار تیم قدرتمند جم بوشهر توانست در پایین اینینگ سوم بازی جوانان هیأت انجمن های ورزشی بوشهر را با نتیجه 27 بر 6 مغلوب خود کند.

بدین ترتیب تیم جم بوشهر با چهار پیروزی جایگاه نخست این دور از رقابت ها را به خود اختصاص داد. تیم اصفهان الف نیز با سه پیروزی و یک شکست حائز مقام دوم از این رقابت ها شد. همچنین تیم های باشگاه نیکان بوشهر، جوانان هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر و اصفهان ب به ترتیب در جایگاه های سوم تا پنجم این دور از رقابت ها قرار گرفتند.

 

طرح و تولید : ایران دروپال