آموزش تی بال به نونهالان کشور مطابق با آخرین استاندارهای آموزشی جهان

شناسه خبر : 906
95/4/28 - 12:49 2016-7-18 14:24:16
از ابتدای تابستان امسال آموزش تی بال در سه رده سنی 3 تا 5 سال، 5 تا 6 سال و کودکان 7 ساله یا رده سنی پیش دبستانی در مهد کودک های تهران آغاز شده است.
رئیس کمیته تی بال انجمن خبر داد

آموزش تی بال به نونهالان کشور مطابق با آخرین استاندارهای آموزشی جهان

از ابتدای تابستان امسال آموزش تی بال در سه رده سنی 3 تا 5 سال، 5 تا 6 سال و کودکان 7 ساله یا رده سنی پیش دبستانی در مهد کودک های تهران آغاز شده است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، از ابتدای تابستان امسال آموزش تی بال در سه رده سنی 3 تا 5 سال، 5 تا 6 سال و کودکان 7 ساله یا رده سنی پیش دبستانی در مهد کودک لاکی واقع در منطقه 1 تهران آغاز شده است. شهرام شفائی رئیس کمیته تی بال انجمن با بیان این مطلب تصریح کرد: با مذاکرات انجام شده از ابتدای مهر ماه امسال کار آموزش رده سنی نونهالان در 5 مهد کودک مختلف در تهران ادامه خواهد یافت. وی در خصوص روند توسعه تی بال در سطح کشور خاطر نشان کرد: بر مبنای تصمیم گیری های به عمل آمده در انجمن بیس بال و سافت بال مقرر گردید روند توسعه تی بال بصورت استان به استان انجام پذیرد که ما برنامه های خود را در سال جاری با استان تهران آغاز نمودیم و در سال آینده توسعه تی بال در استان اصفهان را در برنامه های خود قرار داده ایم و به همین ترتیب به تدریج با آموزش مربیان تی بال از میان مربیان و بازیکنان علاقه مند بیس بال و سافت بال در دیگر استان ها مسیر توسعه ای تی بال در کشور را ادامه خواهیم داد.

رئیس کمیته تی بال انجمن با بیان اینکه استاندارد آموزش تی بال در ایران مطابق با آخرین استاندار ها، متدها و جزوات آموزشی تی بال در کشور ایالات متحده می باشد تصریح کرد: با گسنرش روند آموزش تی بال در کشور برنامه داریم در آینده مسابقات رده سنی نونهالان و جشنواره ملی تی بال را در کشور راه اندازی نماییم.

شفائی در پایان ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های انجام شده و مطابق با هدف گذاری ما در بخش تی بال برای سال جاری در آینده نزدیک شاهد تشکیل تیم منتخب تی بال کشور خواهیم بود که این تیم آمادگی حضور در جشنواره های بین المللی تی بال که توسط فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال برگزار می گردد را خواهد داشت.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کودکان خود در دوره های آموزشی تی بال با کمیته تی بال انجمن بیس بال و سافت بال تماس حاصل نمایند.

طرح و تولید : ایران دروپال