اطلاعیه کمیته استعداد یابی در خصوص ارسال مدارک ثبت نام

شناسه خبر : 884
95/2/5 - 16:31 2016-4-24 18:04:10
قایل توجه نفرات منتخب جهت اعزام به آکادمی ایتالیا

اطلاعیه کمیته استعداد یابی در خصوص ارسال مدارک ثبت نام

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، پیرو اعلام اسامی نفرات منتخب جهت اعزام به آکادمی آموزشی کشور ایتالیا، کمیته استعدادیابی انجمن در اطلاعیه ای مدارک مورد نیاز برای ثبت نام افراد منتخب و بازه زمانی این مدارک را اعلام کرد. متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

قابل توجه نفرات منتخب جهت اعزام به آکادمی آموزشی کشور ایتالیا. مدارک مورد نیاز ثبت نام و احراز صلاحیت اعزام نفرات منتخب که اسامی آنها در اطلاعیه قبلی آمده است به شرح ذیل است:

1- نامه از هیأت و اداره کل ورزش و جوانان استان برای دفاتر پلیس +10  جهت درخواست صدور فعالیت ورزشی برای ورزشکاران که تاریخ اعزام، کشور اعزامی، مدت اقامت و ... در آن ذکر شده باشد.

2- تمامی دانشجویان بغیر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی : 

- گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و پس از آن مراجعه به آدرس : تهران، میدان فردوسی، خیابان فرصت، وزارت علوم . جهت مهر گواهی اشتغال به تحصیل.

3- دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی :

- نامه از وزرات ورزش و جوانان جهت صدور گواهی اشتغال به تحصیل.

4- دانش آموزان:

- گواهی اشتغال به تحصیل سپس مهر و تایید آموزش و پرورش منطقه و شهر.

5- اخذ معافیت تحصیلی از پلیس+10

6- کپی و اصل شناسنامه

7- کپی و اصل کارت ملی

8- عکس 6*4 بدون روتوش و با زمینه سفید 4 قطعه.

9-پرونده و فیش بانکی جهت اخذ و صدور گذرنامه از پلیس +10 ( کلیه مدارک رسید شده مینی بر اتمام فرایند صدور گذرنامه در دفاتر پلیس +10)

10- رضایت نامه محضری از والدین و یا قیم قانونی

 

شایان ذکر است هر هشت نفر اسامی منتخب که اسامی آنها در اطلاعیه قبلی این کمیته آمده است میبایست نسبت به ارسال مدارک فوق الذکر به آدرس دفتر انجمن بیس بال و سافت بال تا پایان روز  پنجشنبه مورخ نهم اردیبهشت ماه 1395 اقدام نمایند. بدیهی است عدم ارسال مدارک تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از فرآیند ثبت نام خواهد بود و نفرات بعدی به ترتیب اولویت جایگزین خواهند شد.

طرح و تولید : ایران دروپال