نماینده فدراسیون جهانی بیس بال از زمین های کرج و اصفهان بازدید کرد

شناسه خبر : 855
94/11/29 - 15:18 2016-2-18 15:54:49
ساندرو مورونی نماینده فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال به منظور بازدید از زمین های اختصاصی بیس بال در مجموعه ورزشی انقلاب کرج و مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان بامداد سه شنبه وارد کشور شد.
گام نخست در مسیر اجرایی شدن قول های رئیس فدراسیون جهانی برداشته شد

نماینده فدراسیون جهانی بیس بال از زمین های کرج و اصفهان بازدید کرد

ساندرو مورونی نماینده فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال به منظور بازدید از زمین های اختصاصی بیس بال در مجموعه ورزشی انقلاب کرج و مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان بامداد سه شنبه وارد کشور شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت ایران، فدراسیون جهانی بیس بال نخستین گام اجرایی خود را به منظور عملیاتی نمودن قول هایی که رئیس این فدراسیون در سفر ماه گذشته خود به ایران با مسئولان ورزش کشور و خانواده بیس بال و سافت بال کشور در میان گذاشته بود برداشت. 

ساندرو مورونی نماینده فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال به منظور بازدید از زمین های اختصاصی بیس بال در مجموعه ورزشی انقلاب کرج و مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان بامداد سه شنبه وارد کشور شد. وی در اولین روز از سفر خود ضمن بازدید از زمین مجموعه ورزشی انقلاب کرج با رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز ملاقات کرد. در این دیدار نماینده فدراسیون جهانی بیس بال خاطر نشان کرد با توجه به شرایط نامطلوب کنونی این زمین ورزشی می بایست مجدداً عملیات تسطیح و کاشت چمن در آن انجام پذیرد. گل محمدی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور نماینده فدراسیون جهانی بیس بال در استان البرز قول مساعد داد تا در صورت حمایت و همکاری مشترک فدراسیون جهانی بیس بال در باز سازی زمین بیس بال، این زمین به صورت انحصاری در اختیار رشته های ورزشی بیس بال و سافت بال قرار گیرد.

نماینده فدراسیون جهانی بیس بال در ادامه سفر خود به ایران روز چهارشنبه ضمن سفر به اصفهان از زمین مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان نیز بازدید نمود. وی در حاشیه این دیدار شرایط زمین اصفهان را برای ساخت زمین بیس بال با استاندارد های بین المللی مساعد برشمرد. مورونی همچنین در ادامه سفر خود در اصفهان جلسه ای با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان به منظور آشنایی بیشتر با جزئیات فنی زمین اختصاصی بیس بال نقش جهان داشت.

ساندرو مورونی در سومین روز از سفر خود دیدار هایی جداگانه با مجریان و پیمانکاران مختلف ساخت زمین های ورزشی داشت. در این دیدار ها که در محل دفتر انجمن بیس بال و سافت بال انجام پذیرفت هر یک از شرکت های مجری ضمن ارائه رزومه و معرفی توانمندی های خود جزئیات فنی ساخت زمین اختصاصی بیس بال با استاندارد های فدراسیون جهانی بیس بال را با نماینده این فدراسیون مورد بررسی قرار دادند و نقطه نظرات فنی و مالی خود را ارائه نمودند.

ساندرو مورونی در آخرین روز از سفر خود به ایران بامداد فردا جلسه ای با رییس و دیگر مسئولان انجمن بیس بال و سافت کشورمان به منظور جمع بندی نتایج این سفر خواهد داشت. 

طرح و تولید : ایران دروپال