خراسان رضوی و گیلان پیروز میدان

شناسه خبر : 821
94/9/29 - 09:28 2015-12-20 09:38:34
دومین روز از رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال با دو دیدار پیگیری شد. در دیدار نخست  تیم های خراسان رضوی و نادری بوشهر به مصاف هم رفتند که  در پایان اینینگ نهم تیم خراسان رضوی توانست با  نتیجه قاطع 7 بر 1 تیم نادری بوشهر را مغلوب خود کند.
در دومین روز از مسابقات دور نهایی لیگ بیس بال

خراسان رضوی و گیلان پیروز میدان

دومین روز از رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال با دو دیدار پیگیری شد. در دیدار نخست تیم های خراسان رضوی و نادری بوشهر به مصاف هم رفتند که در پایان اینینگ نهم تیم خراسان رضوی توانست با نتیجه قاطع 7 بر 1 تیم نادری بوشهر را مغلوب خود کند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال وسافت بال، دومین روز از رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال با دو دیدار پیگیری شد. در دیدار نخست  تیم های خراسان رضوی و نادری بوشهر به مصاف هم رفتند که  در پایان اینینگ نهم تیم خراسان رضوی توانست با  نتیجه قاطع 7 بر 1 تیم نادری بوشهر را مغلوب خود کند.

در دومین دیدار روز دوم از رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال تیم های گیلان و لیان بوشهر با هم به رقابت پرداختند که در پایان اینینگ نهم تیم گیلان توانست با نتیجه  8 بر 7 از سد تیم لیان بوشهر بگذرد.

این رقابت ها در روز سوم با دو دیدار پیگیری خواهد شد که در دیدار نخست تیم های نادری بوشهر و گیلان به مصاف هم خواهند رفت و در دومین دیدار از روز آخر مسابقات دور نهایی لیگ بیس بال تیم های خراسان رضوی و لیان بوشهر به میدان خواهند رفت.

دور نهایی مسابقات لیگ بیس بال کشور با حضور چهار تیم  شامل تیم های خراسان رضوی و گیلان به عنوان صعود کنندگان لیگ منطقه ای شمال و تیم های نادری و لیان بوشهر به عنوان صعود کنندگان از لیگ منطقه ای جنوب کشور از 27 تا  29 آذر ماه به میزبانی هیئت انجمن های ورزشی استان بوشهر در شهرستان بوشهر به در حال برگزاری است.

 

طرح و تولید : ایران دروپال