نادری برای قهرمانی آمده است

شناسه خبر : 818
94/9/22 - 18:11 2015-12-13 18:24:22
امام زاده با اشاره به این که تیم نادری بوشهر از ابتدای خرداد ماه سال گذشته تمرینات خود را  آغاز نموده است و این تمرین ها به صورت مداوم و در شرایط آب و هوایی مختلف دنبال شده است وضعیت عمومی تیم را مناسب بر شمرد و  افزود: با توجه به عدم مصدومیت بازیکنان، در تیم نادری بوشهر آمادگی کامل وجود دارد.
علی امامزاده :

نادری برای قهرمانی آمده است

امام زاده با اشاره به این که تیم نادری بوشهر از ابتدای خرداد ماه سال گذشته تمرینات خود را آغاز نموده است و این تمرین ها به صورت مداوم و در شرایط آب و هوایی مختلف دنبال شده است وضعیت عمومی تیم را مناسب بر شمرد و افزود: با توجه به عدم مصدومیت بازیکنان، در تیم نادری بوشهر آمادگی کامل وجود دارد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال جمهوری اسلامی ایران، سرمربی تیم نادری بوشهر با اشاره به شناخت تیم نادری نسبت به دیگر تیم های صعود کننده به دور نهایی لیگ بیس بال علی الخصوص دو تیم صعود کننده از لیگ منطقه شمال افزود: این تیم ها از تیم های قدرتمند و مدعی کسب قهرمانی لیگ کشور می باشند و انتظار داریم  مسابقه های نزدیک و جذابی را در این دور از رقابت ها شاهد باشیم. وی خاطر نشان کرد با این وجود نادری برای کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

امام زاده با اشاره به این که تیم نادری بوشهر از ابتدای خرداد ماه سال گذشته تمرینات خود را  آغاز نموده است و این تمرین ها به صورت مداوم و در شرایط آب و هوایی مختلف دنبال شده است وضعیت عمومی تیم را مناسب بر شمرد و  افزود: با توجه به عدم مصدومیت بازیکنان، در تیم نادری بوشهر آمادگی کامل وجود دارد.

وی در ادامه برگزاری مسابقات جام ریاست جمهوری را در افزایش سطح آمادگی فیزیکی و انگیزشی بازیکنان مؤثر بر شمرد و خبر از انگیزش بالای بازیکنان نادری بوشهر در دفاع از جایگاه های برتر این تیم در ورزش بیس بال کشور داد.

در پایان سرمربی تیم نادری بوشهر در خصوص حضور بازیکنان خارجی در این تیم خاطر نشان کرد : به دنبال بازیکن خارجی بوده ایم اما به دلیل مطول بودن رویه اداری ورود این بازیکنان به کشور در این مسابقات امکان استفاده از بازیکنان خارجی برای ما فراهم نشد و امیدواریم در سال آینده بتوانیم از حضور این بازیکنان در نادری بوشهر بهره ببریم.

تیم نادری بوشهر به همراه تیم های گیلان، خراسان رضوی و لیان بوشهر از تاریخ 27 لغایت 29 آذر ماه سال جاری در رقابت های دور نهایی لیگ بیس بال کشور به میزبانی هیأت انجمن های ورزشی استان بوشهر شرکت خواهد کرد.

طرح و تولید : ایران دروپال