بیس بال ورزشی است که حتما آشنایی کوتاهی با آن دارید و میدانید که این ورزش نیاز به زمینی خاص به همراه یک چوب بیسبال و توپی مخصوص دارد. این ورزش یکی از محبوب ترین ورزش های قاره آمریکا است.
بیسبال را می توان ورزشی سخت و طاقت فرسا دانست زیرا در هر ثانیه بازیکن ها باید شروع به دویدن کرده و در هوا توپ را از تیم رقیب بربایند از این رو این ورزش نیازمند لباس های راحت به همراه تجهیزات مناسب است.

مردم ویسکانسین دریاچه "تومهاوک" را به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری خودشان میدانند اما به غیر از زیبایی های این دریاچه یک مسابقه عجیب نیز هر ساله در حاشیه گلی آن برگزار می کنند که خود یک جاذبه گردشگری است.


مسابقه "بیسبال با کفش های برفی" که مردم منطقه ویسکانسین هرساله در حاشیه دریاچه برگزار می شود به عنوان عجیب ترین نوع بیسبال در دنیا شناخته می شود. این مسابقه از سال 1961 آغاز شده است و هرساله افراد زیادی را به این منطقه می کشاند.

در این مسابقه 52 ساله بازیکن های دو تیم باید کفش های اسکیمو و مخصوص راه رفتن روی برف را به پا می کنند. سپس هر دو تیم یک بازی بیسبال معمولی را آغاز میکنند اما مهمترین قسمت همان کفش های اسکیمویی است که بازی را جالب می کند.

این ورزش عجیب هر ساله در اواخر تابستان و تنها دوبار برگزار می شود که هر بار بیش از 10 هزار بازدید کننده را به همراه دارد. در این مسابقه معمولا جوانانی شرکت می کنند که امادگی بدنی خوبی دارند.