هدفمان قهرمانی لیگ است/ رفاقت دیرینه ای با بازیکنان اصفهان داریم

شناسه خبر : 686
94/5/21 - 20:01 2015-8-12 21:04:41
مهیمنیان

هدفمان قهرمانی لیگ است/ رفاقت دیرینه ای با بازیکنان اصفهان داریم

هدفمان قهرمانی در این دوره از رقابت های لیگ بیس بال است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران: بابک مهیمنیان کاپیتان تیم بیس بال نادری بوشهر پس از پیروزی تیمش برابر پتوی لاله اصفهان در گفت و گو با سایت انجمن اظهار داشت: درگیری لفظی کوچکی در بازی بوجود آمد که با پادرمیانی بازیکنان این مسئله پایان یافت.

وی با بیان اینکه نمیدانم دوستان ما در تیم بیس بال اصفهان در جریان بازی از چه چیزی دلخور می شوند، تصریح کرد: سال گذشته نیز این اتفاق رخ داده بود اما تیم ما همیشه سعی داشته برابر هر تیم که قرار می گیرد شخصیت تیمی تیم مقابل را حفظ کرده و به تیم حریف احترام بگذاریم.

کاپیتان تیم بیس بال نادری بوشهر ادامه داد: سالیان بسیاری است که با بازیکنان اصفهان رفاقت داریم و در این زمینه هیچ گاه با آنان مشکلی نداشته ایم و در جریان بازی نیز از این مسائل اتفاق می افتد.

وی در پاسخ به این سوال که داوری بازی شما در دیدار با تیم بیس بال پتوی لاله چگونه بود، اضافه کرد: هیچ زمانی داوری بد نیست و بازیکنان باید یاد بگیرند در هر رشته ورزشی که هستند به داوری اعتراض نکنند.

مهیمنیان با اشاره به سطح رقابت های این دوره از لیگ جنوب گفت: سطح بازی ها هر سال بالاتر می رود اما بزرگترین مشکلی که در حال حاضر در بیس بال کشور وجود دارد این است که زیرساخت نداریم.

وی تاکید کرد: هدفمان قهرمانی در این دوره از رقابت هاست.

 

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال