نتیجه ای دور از انتظار برابر تیم اصفهان کسب کردیم

شناسه خبر : 668
94/5/19 - 16:53 2015-8-10 17:54:16
معصومی

نتیجه ای دور از انتظار برابر تیم اصفهان کسب کردیم

بازیکنان ما در دیدار برابر تیم بیس بال پتوی لاله اصفهان سنگ تمام گذاشتند و توانستند نتیجه ای دور از انتظار را کسب کنند.

به گزارش واحد خبر انجمن بیس بال و سافت بال ایران، دو تیم بیس بال لیان پارسه بوشهر و پتوی لاله اصفهان از سری رقابت های دور رفت لیگ بیس بال منطقه جنوب عصر امروز به مصاف هم رفتند که در پایان تیم بوشهری در پایان اینینگ 6 با نتیجه 18 بر 3 موفق به شکست حریف اصفهانی خود شد.

 اصغر معصومی سرمربی تیم لیان پارسه بوشهر پس از پایان این بازی در گفت و گو با سایت انجمن اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را برابر تیم بیس بال پتوی لاله اصفهان به نمایش گذاشتیم و بازیکنان ما در یک بازی غیر قابل انتظار موفق به شکست حریف خود شدند.

وی تصریح کرد: بازیکنان ما در این دیدار سنگ تمام گذاشتند و توانستند نتیجه ای دور از انتظار را کسب کنند.

سرمربی تیم لیان پارسه بوشهر با اشاره به تیم اصفهان افزود: این تیم تیم بسیار خوبی است که ما همیشه در مقابل آن با مشکل موجه می شویم اما طی این چند سال این اولین دیداری بود که ما توانستیم تیم بیس بال اصفهان را به این آسانی پشت سر بگذاریم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر دو تیم بوشهری در لیگ جنوب حضور دارند و این نخستین حضور تیم لیان پارسه جنوب در این مسابقات است.

معصومی با بیان اینکه بسیار امیدواریم با این پیروزی ها به دور بعد این رقابت ها در پایان دور برگشت صعود کنیم، ادامه داد: بازی بعدی ما برابر تیم دیگر بوشهر یعنی نادری است که تیم بسیار خوبی بوده و به هیچ عنوان مشخص نیست که کدام یک از این دو تیم موفق به پیروزی می شوند.

وی اضافه کرد: از تمام بازیکنان نادری بوشهر که از تیم ما حمایت می کنند تشکر می کنیم.

 

طرح و تولید : ایران دروپال