داوری در بازی با بوشهر عادلانه نبود/ امیدوار به صعود هستیم

شناسه خبر : 667
94/5/19 - 09:43 2015-8-10 10:44:51
بهرام پور

داوری در بازی با بوشهر عادلانه نبود/ امیدوار به صعود هستیم

انتظار نداریم داوران به سود ما عمل کنند اما انتظار داریم عدالت را رعایت کنند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، تیم بیس بال کرمان امروز در دومین دیدار از سری رقابت های لیگ بیس بال منطقه جنوب به مصاف تیم نادری بوشهر رفت که در پایان برابر این تیم دومین شکست خود را متحمل شد.

 مهدی بهرام پور سرمربی تیم بیس بال کرمان پس از بازی امروز تیمش برابر نادری بوشهر در گفت و گو با سایت انجمن اظهار داشت: قرار نبود در لیگ امسال حضور پیدا کنیم اما به دلیل اینکه پس از سال ها  تیم داشتن بسیار مشکل بود که در رقابت های لیگ شرکت نکنیم تیم خود را در این مسابقات شرکت دادیم.

وی تصریح کرد: با تنها 15 جلسه تیم خود را که بسیار نیز جوان است تشکیل دادیم و در بازی امروز برابر نادری بوشهر نیز با وجود شکست بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم بیس بال کرمان با اشاره به داوری دیدار امروز تیمش برابر نادری بوشهر ادامه داد: انتظار نداریم داوران به سود ما عمل کنند اما انتظار داریم عدالت را رعایت کنند، داور که کرمانی باشد دوست دارد بگوید من قصد ندارم به سود تیم شهرم قضاوت کنم به همین دلیل ممکن است قضاوت خوبی را نداشته باشد.

وی با اشاره به بازی آینده تیمش برابر تیم هرمزگان اضافه کرد: این تیم چندان قدرتمند نیست چراکه مربی بالای سر آنها نبوده و به نظر می رسد کار چندان سختی برابر این تیم نداشته باشیم.

بهرام پور با بیان اینکه سطح رقابت های لیگ جنوب بالاتر از لیگ شمال است، گفت: با توجه به اینکه دور برشگت این مسابقات نیز هنوز باقی مانده و با توجه به اینکه تجربه تیم ما بالاتر می رود می توانیم جز تیم های صعود کننده به دور بعد باشیم.

وی در ادامه به میزبانی اصفهان برای این رقابت ها اشاره کرد و افزود: میزبانی این شهر بسیار خوب بوده و از آقای باطنی مسئول کمیته بیس بال استان اصفهان و دست اندرکاران این میزبانی کمال تشکر را دارم.

طرح و تولید : ایران دروپال