به دنبال کسب مقام قهرمانی هستیم/ داوری در بازی با کرمان مشکلی نداشت

شناسه خبر : 666
94/5/19 - 08:43 2015-8-10 09:46:12
علی امامزاده:

به دنبال کسب مقام قهرمانی هستیم/ داوری در بازی با کرمان مشکلی نداشت

در لیگ امسال به دنبال این هستیم بتوانیم بار دیگر مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کنیم.

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، تیم بیس بال نادری بوشهر در بازی امروز موفق شد تیم بیس بال کرمان را در دور رفت رقابت های لیگ جنوب شکت دهد.

 علی امامزاده سرمربی تیم بیس بال نادری بوشهر پس از این دیدار در گفت و گو با سایت انجمن اظهار داشت: برای تیم بوشهر به دنبال جوانانی هستیم که طی چند سال آینده بتوانند پشتوانه مناسبی برای بیس بال این شهر بوجود بیاورند.

وی با اشاره به تیم بیس بال کرمان تصریح کرد: این تیم از جوانان خوبی برای مسابقات لیگ جنوب استفاده کرده که به طور حتم برای سالیان آینده حرف های بسیاری برای گفتن خواهند داشت.

امامزاده در ادامه به بازی بعدی تیمش برابر لیان پارسه اشاره و اضافه کرد: این تیم دیگر تیم همشهری خودمان است و به دنبال برگزاری یک بازی با کیفیت برابر این تیم هستیم و بازنده و برنده در این دیدار برای ما چندان اهمیتی ندارد، هرچند امیدوارم تیم نادری این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.

وی تاکید کرد: طی چندین سال گذشته در حدود 6 مقام قهرمانی، 12 نایب قهرمانی و 8 مقام سومی کسب کرده‌ ایم و در لیگ امسال نیز به دنبال این هستیم بتوانیم بتوانیم بار دیگر مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کنیم.

سرمربی تیم بیس بال نادری بوشهر با اشاره به داوری دیدار تیمش برابر تیم کرمان افزود: به نظر من داوری در این دیدار مشکلی نداشت، داوران تحت فشار بسیار زیادی هستند و امکان اشتباه نیز وجود دارد.

وی در پایان به میزبانی اصفهان در این مسابقات اشاره کرد و گفت: مانند همیشه اصفهان در میزبانی خودش برای مسابقات عملکرد بسیار خوبی داشته که جا دارد از مسئولان این رشته در اصفهان تشکر کنم.

  

طرح و تولید : ایران دروپال