علاقه دارم به ورزش خدمت کنم

شناسه خبر : 654
94/5/14 - 08:23 2015-8-5 09:23:57
حمید رنجبر دارای مجموعه شیرینی سراهای حمید در کرمان و تهران است که هدفش از حضور در ورزش به ویژه رشته های بیس بال و سافت بال را صرفا کمک به این رشته و ورزشکاران آن می داند.
اسپانسر کمیته داوران ؛

علاقه دارم به ورزش خدمت کنم

حمید رنجبر دارای مجموعه شیرینی سراهای حمید در کرمان و تهران است که هدفش از حضور در ورزش به ویژه رشته های بیس بال و سافت بال را صرفا کمک به این رشته و ورزشکاران آن می داند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران حمید رنجبر دارای مجموعه شیرینی سراهای حمید در کرمان و تهران است که هدفش از حضور در ورزش به ویژه رشته های بیس بال و سافت بال را صرفا کمک به این رشته و ورزشکاران آن می داند.

وی در گفت و گو با سایت انجمن با بیان این مطالب اظهار داشت: از گذشته در حمایت از ورزش و ورزشکاران پیش قدم بودم به نحوی که 10 سال است از اسپانسرهای والیبال ناشنوایان دختران کرمان هستم که تمام این 10 سال نیز مقام اول را در کشور کسب کرده‌اند، همچنین اسپانسر فوتسال ورزشکاران ضایعه نخاعی هستم و علاوه بر این‌ها کارهای فرهنگی نیز در کرمان انجام می‌دهم.

وی با بیان اینکه به قشر جوان علاقه دارم، تصریح کرد: هر تصمیمی را که مسئولین بیس بال کرمان و مسئولین انجمن بیس بال و سافت بال ایران برای من در راستای کمک به این رشته بگیرند آنرا انجام خواهم داد.

مدیر شیرینی سرای حمید ادامه داد: اطلاع چندانی از برنامه ‌های انجمن کشور که قرار است چه کاری انجام دهم ندارم و در صورت اعلام این برنامه ها و ابلاغ آنان به من حاضرم هر کمکی که از دستم بربیاید برای رشد و توسعه این رشته‌ ها در کشور انجام دهم.

وی با تاکید بر اینکه علاقه دارم به ورزش خدمت کنم، اضافه کرد: به کسانی هم که در ورزش خدمت می کنند علاقه بسیاری دارم و دوست دارم با گرفتن گوشه ای از کار انجمن به این رشته خدمت کنم.

رنجبر تاکید کرد: با حضورم در ورزش به هیچ عنوان به جنبه تبلیغاتی آن توجهی ندارم چراکه محصولات ما محصولات شناخته شده ای است و نیازی به این ندارم که بنری از من یا اسمی از من یا محصولاتمان در جایی کار شود.

وی با بیان اینکه رشته هایی مانند بیس بال و سافت بال در ایران ناشناخته است، گفت: در تهران که به عنوان پایتخت ایران محسوب می شود از هر فردی بپرسید بیس بال و سافت بال چه رشته هایی هستند شاید کمتر کسی بداند و در شهری مانند کرمان نیز بالای 90 درصد مردم آن شناختی از این رشته ندارند، در صورتی که تبلیغات یا برنامه هایی برای این رشته ها انجام شود می تواند به رشد و توسعه آن کمک کند.

مدیر شیرینی سرای حمید گفت: من به اندازه ای که لازم باشد مشتری دارم و ورودم به این رشته صرفا برای کمک می باشد.

 

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال