همیشه برای قهرمانی تمرین می کنیم

شناسه خبر : 584
94/4/8 - 07:01 2015-6-29 08:04:23
ندا غیاثوند:

همیشه برای قهرمانی تمرین می کنیم

تیم سافت بال آذرخش تهران در لیگ 94 با ترکیبی جوان و با تجربه به میدان می رود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، پس از پایان ماه مبارک رمضان دوباره تنور مسابقات لیگ برتر سافت بال کشور داغ می شود و یکی از تیم هایی که خود را برای این رقابت ها آماده می کند تیم آذرخش تهران می باشد.

 ندا غیاثوند سرمربی این تیم با بیان این مطلب اظهار داشت: نزدیک دو هفته است تمرینات تیم آغاز شده که تیم ما ترکیبی از جوانان و با تجربه هاست که

وی با بیان اینکه خودم به همراه شیوا جان نثاری، مریم علی اکبری و لیلا اختیاری چهار ملی پوش تیم آذرخش هستیم، تصریح کرد: تیم امسال را نمی توان با سال گذشته مقایسه کرد چراکه هنوز تنها دو هفته از تمرینات ما گذشته است و برای هماهنگی بازیکنان جوان و با تجربه نیاز به زمان است ولی این را بگویم که ما همیشه فقط برای قهرمانی تمرین می کنیم. 

سرمربی تیم سافت بال آذرخش به میانگین سنی تیم آذرخش اشاره کرد و گفت: بازیکنان جدید و جوان ما نزدیک به 20 سال سن دارند و بازیکنان با تجربه بین 27 تا 30 سال که امیدوارم هرچه زودتر بازیکنانم تا قبل از آغاز رقابت ها با هم هماهنگ شوند تا بتوانیم به اهداف مان در رقابت های کشوری برسیم.

وی در پایان افزود: خوشبختانه مسئولین باشگاه آذرخش هرگونه حمایتی را از تیم ما دریغ نکردند و بسیار علاقمندم که مسئولین برای پیشرفت این رشته و جوانان به وعده هایشان عمل کنند. 

طرح و تولید : ایران دروپال