آمادگی بوشهر برای میزبانی رقابت های سافت بال کشورهای اسلامی

شناسه خبر : 575
94/3/25 - 06:17 2015-6-15 07:18:15
رئیس هیات انجمن های ورزشی بوشهر گفت: در صورتی که شرایط فراهم شود قصد داریم میزبانی لیگ بانوان کشورهای مسلمان یا بانوان غرب آسیا را بر عهده بگیریم.
رئیس هیات انجمن های ورزشی بوشهر اعلام کرد:

آمادگی بوشهر برای میزبانی رقابت های سافت بال کشورهای اسلامی

رئیس هیات انجمن های ورزشی بوشهر گفت: در صورتی که شرایط فراهم شود قصد داریم میزبانی لیگ بانوان کشورهای مسلمان یا بانوان غرب آسیا را بر عهده بگیریم.

 روح الله علوی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال،  اظهار داشت: بر اساس وظیفه ذاتی خودمان توسعه همه جانبه تمام رشته‌ های زیر مجموعه انجمن های ورزشی به ویژه بیس بال و سافت بال که مهد آن استان بوشهر است را در دستور کار خودمان قرار داده ایم.

وی تصریح کرد: نخستین برنامه ما هم‌اکنون این بوده که مجوز تاسیس دو باشگاه  دیگر بیس بال را در جنوب استان صادر کرده و در مورد سافت بال نیز این اتفاق رخ داده است.

رئیس هیات انجمن های ورزشی بوشهر ادامه داد: در خود بوشهر نیز تیم های ما از یک تیم به دو تیم تبدیل شده است، همچنین استعدادیابی و برگزاری کلاس‌های آموزشی سرلوحه کارهای ما قرار دارد.

 وی با بیان اینکه جشن بزرگ سافت بال طی روزهای گذشته برگزار شد، اضافه کرد: همچنین امروز نیز جشن بزرگ سافت بال در جنوب استان برگزار می‌شود.

علوی افزود: با آقای ادیب رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ایران تعامل بسیار خوبی داریم و افتخار می کنیم که آقای امامزاده ای مربی تیم ملی به همراه چندین بازیکن تیم ملی از بازیکنان بوشهر هستند و ما از این ظرفیت جهت توسعه رشته بیس بال در استان بوشهر استفاده می کنیم.

وی با بیان اینکه تنها زمین اختصاصی بیس بال ایران در استان بوشهر است، اضافه کرد: بازدیدی را از این زمین به عمل آورده و قولی را به مسئولان کمیته بیس بال استان  مبنی بر ترمیم زمین و یا حل مشکلات مالکیتی به آنها داده ایم.

رئیس هیات انجمن های ورزشی بوشهر با تاکید بر اینکه قصد داریم تیم سافت بال بوشهر را به عنوان نماینده ایران به یک رقابت بین المللی اعزام کنیم، تاکید کرد: دور نهایی سافت بال کشور را در سال جاری برگزار می کنیم و در صورتی که امکانات فراهم شود میزبانی دور نهایی بیس بال را بر عهده خواهیم گرفت.

وی افزود: در صورتی که شرایط فراهم شود قصد داریم میزبانی لیگ بانوان کشورهای مسلمان یا بانوان غرب آسیا را بر عهده بگیریم.

علوی گفت: همچنین قصد داریم در شهریورماه نخستین لیگ سافت بال درون استانی را به صورت آزمایشی برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: از آقای ادیب، خانم حسینی و مجموعه انجمن که با این هیات همکاری خوبی دارند کمال تشکر را دارم.

 

 

  

 

طرح و تولید : ایران دروپال