برگزاری تمرینات سافت‌بال اصفهان در اوج گرما

شناسه خبر : 563
94/3/19 - 06:19 2015-6-9 07:21:33
مسئول کمیته سافت‌بال استان اصفهان گفت: مجبور هستیم تمرینات تیم خود را در اوج گرمای تابستان برگزار کنیم.
مسئول کمیته سافت‌بال استان اصفهان:

برگزاری تمرینات سافت‌بال اصفهان در اوج گرما

مسئول کمیته سافت‌بال استان اصفهان گفت: مجبور هستیم تمرینات تیم خود را در اوج گرمای تابستان برگزار کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران،  رویا زنگنه در گفت‌وگو با سایت انجمن اظهار داشت: به مناسبت روز جهانی سافت‌بال مراسم جشن کوچکی را در اصفهان برای گرامیداشت این روز با حضور تعدادی از بازیکنان سافت‌بال این شهر برگزار کردیم.

وی تصریح کرد: ضمن تشکر از باشگاه فرهنگی ورزشی ریف اصفهان و آقای صالحی مدیرعامل باشگاه در حال حاضر این باشگاه صلاح دانسته تا پس از روشن شدن انتخابات هیئت انجمن‌های ورزشی استان از برنامه‌های سافت بال حمایتی انجام ندهد.

مسئول کمیته سافت‌بال استان اصفهان ادامه داد: به همین منظور خودمان تصمیم گرفتیم جشن روز جهانی سافت بال را در مظلومیتی تمام بدون حضور مسئولان برای بازیکنان این رشته در اصفهان برگزار کنیم.

وی با اشاره به ساعت نامناسب تمرین بازیکنان سافت بال اصفهان گفت: چندین سال است تحت حمایت شهرداری هستیم اما زمانی که به ما برای تمرین داده شده در اوج گرمای تابستان از ساعت 13 تا 15 ظهر است که این موضوع برای بازیکنان ما که از پوشش استفاده می کنند بسیار مشکل است.

زنگنه افزود: تا چند روز دیگر ماه مبارک رمضان نیز از راه می‌رسد و تمرین کردن در این ساعات روز برای بازیکنان ما بسیار مشکل است اما با وجود تمام این مشکلات بازیکنان ما سر تمرینات خود ظاهر می‌شوند و این به دلیل عشق و علاقه‌ای است که به این رشته دارند.

وی تاکید کرد: در صورتی که تکلیف انتخابات هیئت مشخص شود سعی می‌کنیم مسابقات جام رمضان را با تیم‌های قم و شهرکرد برگزار کنیم.

 

طرح و تولید : ایران دروپال