توما در بازی با پاکستان مرتکب اشتباه شد

در بازی با تیم ملی بیس بال پاکستان توما سرمربی ایران مرتکب اشتباه شد.
مجید پاشوی:

توما در بازی با پاکستان مرتکب اشتباه شد

در بازی با تیم ملی بیس بال پاکستان توما سرمربی ایران مرتکب اشتباه شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، مجید پاشوی بازیکن تیم ملی بیس بال که در لیگ ایران برای تیم قم بازی می کند، با بیان این مطلب اظهار داشت: تمرینات تیم بیس بال ما از دی ماه آغاز گردید اما امسال هنوز آغاز نشده و با تشکیل جلسه تمرینات در سال 94 آغاز و خود را برای لیگ کشور آماده می کنیم.

وی پیرامون تیم ملی در سال گذشته گفت: اردوهای تیم ملی در سال گذشته مطلوب بود و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، فولادمبارکه سپاهان و کمیته بیس بال استان اصفهان زحمات زیادی را برای ملی پوشان کشیدند و تیم با قدرت در پاکستان حضور یافت.

پاشوی ادامه داد: تیم ایران به خوبی از سد حریفان خود در غرب آسیا گذشت و تنها در مقابل پاکستان تن به شکست داد که در این بین توما سرمربی ایران در چینش ترکیب مرتکب اشتباه شد تا ایران به مقام دومی بسنده کند.

ملی پوش البرزی تیم ملی بیس بال افزود: مربیان و بازیکنان دیگری بودند که می توانستند در پاکستان به ما کمک کنند اما آنها بنا به صلاحدید مربی همراه تیم در پاکستان حضور نداشتند.

وی در پایان پیرامون توسعه رشته بیس بال در کشور گفت: مسئولین انجمن باید با مدیران کل ورزش و جوانان استان ها جلساتی را برگزار نمایند و این رشته را به آنها معرفی کنند تا استان ها بتوانند به راحتی میزبانی مسابقات کشور را داشته باشند.

 

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال