استقبال از ملی پوشان اصفهان

مراسم تجلیل از قهرمانان و ملی پوشان بیس بال استان اصفهان در ورزشگاه 22 بهمن، محل تمرین تیم های بیس بال استان برگزار شد.

استقبال از ملی پوشان اصفهان

مراسم تجلیل از قهرمانان و ملی پوشان بیس بال استان اصفهان در ورزشگاه 22 بهمن، محل تمرین تیم های بیس بال استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، صبح جمعه 15 اسفند ماه با حضور کلیه بازیکنان همچنین جناب آقای امامی رئیس روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال کشور، سرکار خانم زنگنه و سرکار خانم وسیلی رئیس و نایب رئیس کمیته سافت بال، سرکار خانم محبعلی نایب رئیس هیئت انجمن های ورزشی شهرستان اصفهان و وحید باطنی رئیس کمیته بیس بال استان اصفهان در جمعی صمیمی از سعید باطنی و احمد درایش تجلیل شد .

در این مراسم باطنی پس از عرض تسلیت به مناسبت دهه  فاطمیه و ایام سوگواری فاطمه زهرا سلام ا… علیها و ذکرخیر مقدم به حاضران گفت: پس از ده ها سال بالاخره شاهد درخشش بیس بال کشور در عرصه آسیایی بوده ایم و امید است این رویداد بسیار مهم باز هم تکرار شود.

 وی ادامه داد تقدیر و تشکر از دلیر مردان تیم ملی در این شرایط مسئله ای است که باید اتفاق بیافتد چرا که کاربزرگی انجام شده .

باطنی پس از آن از انجمن و کادر مدیریتی و همه کسانی که در محقق شدن برنامه های انجمن تلاش کرده اند تشکر کرد و گفت ادیب به حق مدیر کاردانی است .

رئیس کمیته بیس بال استان اصفهان در خصوص برنامه های آینده استان اصفهان گفت: در سال 94 لیگ بیس بال داخلی استان را افتتاح خواهیم کرد و با 2 تیم کار را استارت می زنیم. وی ادامه داد: برادر عزیزم جناب آقای فرهادی سر مربی تیم  استان قم نیز جهت حضور تیمش در این لیگ اعلام آمادگی کرده که باعث خوشحالی و افتخار ماست و در حال برنامه ریزی در این خصوص نیز هستیم .

باطنی گفت: یک ماه قبل پیشنهاد لیگ داخلی استان را در قالب یک پروپوزال به انجمن ارائه کردیم که مورد استقبال جناب آقای ادیب رئیس انجمن بیس بال قرار گرفت و به موازات آن نیز در حال تکمیل مقدمات اجرای طرح هستیم تا بتوانیم در اردیبهشت سال 94 لیگ را افتتاح کنیم.

باطنی ادامه داد: در حال حاضر شرکت صنایع پلیمر اسپادانا (پاورپایپ)و صنایع عذایی کامور بصورت قطعی برای شرکت در لیگ داخلی اعلام آمادگی کرده اند .

پس از باطنی رئیس روابط عمومی انجمن نیز با ابراز خرسندی از موفقیت های بدست آمده تیم ملی کشور گفت همه کادر مدیریتی بیس بال و سافت بال کشور در تلاشند تا روزی بر سکوی نخست غرب آسیا و انشا الله بالاتر از آن بایستیم .

در پایان نیز به رسم یادبود هدایایی از طرف کمیته بیس بال به آقایان سعید باطنی و احمد درایش دو نفر از اعضای اصفهانی تیم ملی بیس بال کشور تقدیم شد و در انتها عکس یادگاری با حضور همه حاظران گرفته شد .

Description: https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

آلبوم تصاویر

طرح و تولید : ایران دروپال