برگزاری اردوی تیم ملی بیس بال در اصفهان

شناسه خبر : 430
93/11/25 - 12:43 2015-2-14 12:48:20
اردوی تیم ملی بیس بال از 30 بهمن ماه به مدت 4 روز  به میزبانی اصفهان برگزار می شود.
آخرین اردو قبل از اعزام به پاکستان ؛

برگزاری اردوی تیم ملی بیس بال در اصفهان

اردوی تیم ملی بیس بال از 30 بهمن ماه به مدت 4 روز به میزبانی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ایران، وحید باطنی رئیس کمیته بیس بال اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: با تصمیم کمیته بیس‌بال، تیم ملی بیس‌بال کشورمان از 30 بهمن ماه تا سوم اسفند ماه سال جاری در اصفهان اردوی تدارکاتی برگزار خواهد کرد.

باطنی ادامه داد: ایم اردو آخرین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی بیس بال قبل از اعزام به مسابقات بیس بال کاپ غرب آسیا است که از 4 لغایت 7 بهمن ماه به میزبانی پاکستان برگزار می شود. 

وی افزود: محل اسکان قهرمانان تیم ملی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده و برای انجام تمرینات، باشگاه فرهنگی ورزشی انتظام در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته بیس‌بال استان اصفهان تاکید کرد: همچنین از تیم پاورپایپ اصفهان دو بازیکن با نام‌های سعید باطنی و احمد درایش در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به برنامه‌های تمرینی این اردو تصریح کرد: اعضای تیم ملی همگی صبح روز 30 بهمن در اردوی  اصفهان حاضر شده  و سوم اسفند ماه نیز اردو را به مقصد فرودگاه امام و عزیمت به کشور پاکستان ترک می‌کنند.

باطنی تصریح کرد: توما ایروکاوا به عنوان سرمربی، علی امامزاده و پیام صدری به عنوان مربی و کاشف رانا به عنوان سرپرست تیم ملی را در مسابقات بیس بال کاپ غرب آسیا همراهی می‌کنند.

کلید واژه ها

طرح و تولید : ایران دروپال