ملی پوشان با روحیه بالا در اردوی بوشهر حاضر شدند

شناسه خبر : 410
93/11/12 - 14:39 2015-2-1 14:43:09
سومین مرحله از اردوی تیم ملی بیس بال با حضور توما ایروکاوا، سرمربی ژاپنی از نهم بهمن ماه به میزبانی بوشهر در حال برگزاری است.
گزارشی از اردوی آمادگی تیم ملی بیس بال برای حضور در مسابقات غرب آسیا؛

ملی پوشان با روحیه بالا در اردوی بوشهر حاضر شدند

سومین مرحله از اردوی تیم ملی بیس بال با حضور توما ایروکاوا، سرمربی ژاپنی از نهم بهمن ماه به میزبانی بوشهر در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال ، تیم ملی بیس بال که در حال آماده سازی  برای حضور در دوازدهمین دوره مسابقات بیس بال کاپ غرب آسیا است در بوشهر اردو زده تا برای این رقابت ها که از سوم تا دهم اسفند ماه در اسلام آباد پاکستان برگزار می‌شود ، آماده شود.

توما ایروکاوا سرمربی ژاپنی تیم ملی بیس بال در گفتگو با سایت انجمن گفت: از 23 بازیکن دعوت شده به اردوی مرحله سوم 18 نفر اصلی برای اعزام به پاکستان انتخاب خواهند شد.

سرمربی تیم ملی بیس بال ایران گفت: خوشبختانه بازیکنان با روحیه خیلی بالایی در اردو حاضر شده اند و ما هر روز در دو نوبت صبح و عصر جلسات تمرینی و آماده سازی را برگزار می نماییم .

وی با اشاره به امکانات و شرایط بوشهر برای برگزاری این اردو گفت: خوشبختانه از نظر امکانات و شرایط آب و هوایی بوشهر میزبان خوبی برای این اردو است و ما در این مدت تمام تلاش خود را می کنیم که هماهنگی بین بازیکنان شکل بگیرد و مهارت های فردی و تیمی  آنان افزایش پیدا نماید.

شایان ذکر است تاکنون 11 دوره از مسابقات بیس بال قهرمانی غرب آسیا برگزار شده است و تیم ملی ایران در 3 دوره از این مسابقات شرکت داشته است .تیم ملی کشورمان در اولین دوره (سال 1999 ) به میزبانی هند مقام ششم را کسب نمود. در دور دوم ( سال 2005 ) به میزبانی پاکستان به  مقام چهارم دست یافت و در دور سوم (سال 2012 ) به میزبانی پاکستان به مقام سوم رسیده است. برای حضور در این دوازدهمین دوره از این رقابت‌ها تیم‌های پاکستان (میزبان)، عراق، هند، افغانستان و ایران اعلام آمادگی کرده‌اند.

 

 

آلبوم تصاویر

طرح و تولید : ایران دروپال