از سال آینده جام قهرمانی باشگاههای کشور برگزار می شود

شناسه خبر : 370
93/10/13 - 16:04 2015-1-4 12:44:49
بهرام کاردان نایب رییس انجمن بیس بال و سافت بال؛

از سال آینده جام قهرمانی باشگاههای کشور برگزار می شود

مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات لیگ بیس بال ایران در بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات لیگ بیس بال کشور با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ، نائب رییس انجمن بیس بال و سافت بال و تیم های حاضر در این مسابقات عصر جمعه 12 دی ماه در سالن آمفی تئاتر شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

 نائب رییس انجمن بیس بال و سافت بال کشور دراین آیین اظهار داشت:با پتاسیل خوب استان بوشهر در این رشته این شهر بعنوان یکی از پایگاههای اصلی بیس بال در کشور معرفی شده است.

بهرام کادران افزود: با برنامه ریزی ها انجام شده یا تشکیل سازمان لیگ از سال آینده این رقابتها بصورت جام قهرمانی باشگاههای کشور برگزار می شود تا این رشته گسترش یابد.

 وی ضمن تشکر از میزبانی خوب بوشهر و بویژه تلاش های انجام شده توسط آقای امامزاده ای گفت : با استاندارد سازی ورزشگاه نادری بوشهر می توان مسابقات مختلف کشوری و بین المللی در استان بوشهر برگزار کرد.

 کاردان باشگاه نادری بوشهر رابعنوان جایگاه اصلی این رشته در کشور عنوان کرد و گفت: این رشته پیش از انقلاب برای نخستین بار در بوشهرراه اندازی شده و بعنوان قطب بیس بال و سافت بال ایران می تواند توسعه پیدا نماید.

 

گفتنی است پنجمین دوره مسابقات لیگ بیس بال ایران از 10 لغایت 12 دیماه به میزبانی بوشهر برگزار شد. در این دوره از رقابت ها آذرخش کوهپایه تهران به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های نادری بوشهر و شرکت گاز کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند. 

 

 

 

طرح و تولید : ایران دروپال