از لحاظ آمادگی بوشهر در وضعیت خوبی قرار دارد

شناسه خبر : 352
93/10/6 - 14:33 2014-12-27 15:28:42
تیم‌هایی که به دور نهایی لیگ بیس بال صعود کرده‌اند حرف برای گفتن زیاد دارند و جزو تیم‌های قدرتمند کشور محسوب می‌شوند.
سید علی امام زاده ای سرمربی تیم بیس‌بال بوشهر؛

از لحاظ آمادگی بوشهر در وضعیت خوبی قرار دارد

تیم‌هایی که به دور نهایی لیگ بیس بال صعود کرده‌اند حرف برای گفتن زیاد دارند و جزو تیم‌های قدرتمند کشور محسوب می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، سید علی امام زاده ای سرمربی تیم بیس‌بال بوشهر با بیان این مطلب اظهار داشت: مرحله فینال لیگ بیس بال طی روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم ماه جاری به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: تیم‌های نادری بوشهر، آذرخش تهران، گیل گستر گیلان و شرکت گاز کرمان در این مسابقات حضور خواهند داشت.

سرمربی تیم بیس‌بال بوشهر با بیان اینکه رقابت‌های لیگ بیس‌بال به صورت دو گروه شمال و جنوب برگزار می‌شود، افزود: 5 تیم در گروه شمال و پنج تیم نیز در گروه جنوب قرار داشتند که به صورت رفت و برگشت مسابقات خود را برگزار کردند و از هر گروه دو تیم به مرحله فینال صعود کرد و مسابقات دور نهایی نیز به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

وی با اشاره به شرایط میزبانی بوشهر برای دور نهایی لیگ بیس بال اضافه کرد: از نظر آب و هوایی شرایط بوشهر بسیار خوب است و ما با آب و هوای بهاری مواجه هستیم که در ایران کم نظیر است، ورزشکارانی که به بوشهر می‌آیند در هتل ورزش اسکان می‌یابند و زمین مسابقه نیز زمین اختصاصی بیس بال مربوط به باشگاه نادری است که نخستین زمین استاندارد بیس بال است که در ایران ساخته شده است.

امام زاده ای تاکید کرد: از لحاظ آمادگی نیزتیم ما در وضعیت خوبی قرار دارد، یکی دو مصدوم در تیم ما وجود دارند که امیدوارم طی دو تا سه روز آینده به مسابقات برسند.

وی با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم بگوییم ما قهرمان می‌شویم، تاکید کرد: در ورزش رقابت وجود دارد و تیم‌هایی که به دور نهایی صعود کرده‌اند حرف برای گفتن زیاد دارند و جزو تیم‌های قدرتمند کشور محسوب می‌شوند . 

کلید واژه ها

دیدگاه ها

سال گذشته تیم‌ آذرخش تهران قهرمان شد، بوشهر دوم شد. یا آقای امامزاده اشتباه به خاطر میاورند و یا شما حرفهای ایشان را اشتباه برداشت کردید.

با سلام و خسته نباشید ، احتراماً بایستی به اطلاع برسانم که امیدواریم که آقای امامزاه و مسئولین مربوطه همچون همیشه تدارک خوبی را برای برگزاری دور نهایی در نظر داشته باشند تا مسابقات به نحو احسن برگزار گردد و موجب رضایت خاطر همگی دوستان در جامعه بیس بال گردد. فقط نکته کوچکی در بین صحبت های دوست خوبم آقای امامزاده هست که فکر کنم نیاز به اصلاح دارد و اون اینکه قهرمان پارسال (1392) لیگ سراسری بیس بال ایران تیم آذرخش تهران بود و این تیم آذرخش هست که بایستی از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. در پایان امیدوارم که شاهد بازی های خوبی را در دور پایانی باشیم و تیمی که لیاقت بیشتری از خود نشان دهد به عنوان قهرمانی برسد. با تشکر کاپیتان تیم ملی بیس بال ایران و کاپیتان تیم آذرخش تهران کیوان رانا

سال گذشته که تهران قهرمان شد!

با سلام و احترام خبر اصلاح شد .ضمن عذرخواهی بابت اشتباه پیش آمده امیدواریم دوستان بیس بالیست همیشه خوب و سلامت و موفق باشند... روابط عمومی انجمن
طرح و تولید : ایران دروپال