استفاده تیم‌ها از بازیکنان نوجوان و جوان سبب رشد سافت‌ بال می‌شود

شناسه خبر : 281
93/8/19 - 01:39 2014-11-10 01:44:16

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، الهام حسینی‌نژاد سرپرست مسابقات لیگ سافت‌بال منطقه جنوب با اشاره به سطح کیفی این رقابت‌ها اظهار داشت: یکی دو تیم آماتور بودند که این موضوع تفاوت فاحشی را بین تیم‌های قدیمی‌تر و جدیدتر بوجود آورده بود اما در مجموع بازی‌های خوبی را از تیم‌های مختلف شاهد بودیم.

وی با اشاره به تیم صنعتی پلیمر بوشهر که در لیگ جنوب قهرمان شد، تصریح کرد: اکثر بازیکنان این تیم را بازیکنان زیر 23 سال تشکیل می‌دادند که این موضوع موجب شده بود نسبت به سال‌های گذشته از لحاظ کیفی در سطح پایین‌تری قرار بگیرند اما استفاده تیم‌ها از بازیکنان نوجوان و جوان سبب رشد این رشته می‌شود.

سرپرست مسابقات لیگ سافت‌بال منطقه جنوب گفت: اکثر تیم‌ها به دلیل سرمای هوا، عدم اعزام خارجی  و نبودن انگیزه به این دلیل که مسابقات مرتب برگزار نمی‌شود تمرینات زیادی را انجام نداده بودند که این موضوع موجب شده بود از آمادگی مطلوب دور باشند.

 وی تاکید کرد: روز آخر با سرمای هوا مشکل بسیاری داشتیم که تاثیر بسیاری را نیز روی کار تیم‌ها گذاشت و حتی یک بازی نیز نیمه تمام ماند.

حسینی‌نژاد با اشاره به سطح داوری‌ها تصریح کرد: فکر می‌کنم 12 داور برای این مسابقات دعوت شده بودند که تنها 5 نفر برای مسابقات حضور پیدا کردند و باید تمام بازی‌ها را قضاوت می‌کردند و همین موضوع موجب خستگی داوران و بوجود آمدن نقاط ضعف شده بود.

طرح و تولید : ایران دروپال