تیمهای سافت بال خارجی را دعوت کنیم

شناسه خبر : 268
93/8/10 - 14:14 2014-11-1 14:23:37
سیده حمیده حسینی:

تیمهای سافت بال خارجی را دعوت کنیم

اداره ورزش و جوانان شهرستان خورموج به همراه آموزش و پرورش این شهرستان و شرکت صنعتی پلیمر از تیم ما حمایت همه جانبه کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیسبال و سافت بال ایران، سیده حمیده حسینی سرمربی تیم صنعتی پلیمر خورموج که تیمش در مسابقات لیگ کشوری منطقه جنوب با اقتدار به دور نهایی صعود کرد با بیان این مطلب اظهار داشت: سطح رقابتها در مسابقات لیگ کشوری منطقه جنوب بسیار عالی بود هرچند سطح داوری به علت اینکه داوران اطلاعات خود را به روز نکرده بودند پایین بود و داورانی قضاوت می کردند که در این رشته فعالیت نداشته اند.

وی ادامه داد: تیم ما به صورت مداوم تمرینات خود را برای حضور در این رقابتها انجام دادیم که در این بین اداره ورزش و جوانان شهرستان خورموج به همراه آموزش و پرورش این شهرستان و شرکت صنعتی پلیمر به مدیریت محمد وطن دوست حمایتهای همه جانبه ای از تیم کردند که جای تشکر کرد.

سرمربی تیم صنعتی پلیمر خورموج افزود: ما در مدارس این رشته را آموزش می دهیم و اولین مدرسه سافت بال را در خورموج راه اندازی کردیم که در هیچ کجای کشور چنین مدرسه ایی وجود ندارد، در شهرستان خورموج نزدیک به 200 نفر ورزشکار سازمان یافته در رشته سافت بال داریم که متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از این رشته حمایت نمی کند.

طرح و تولید : ایران دروپال