بانوان سافت بالیست باید بتوانند روی پای خودشان بایستند

شناسه خبر : 264
93/8/10 - 12:51 2014-11-1 12:57:09
علیرضاادیب:

بانوان سافت بالیست باید بتوانند روی پای خودشان بایستند

قصد ما این بود که صفر تا صد مسابقات سافت بال را بانوان خودشان انجام دهند تا بتوانند روی پای خودشان بایستند.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال، علیرضا ادیب پیرامون برگزاری لیگ سافت بال منطقه جنوب که به میزبانی اصفهان برگزار شد ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: این مسابقات به میزبانی اصفهان برگزار شد که جا دارد از باشگاه ریف تشکر کنم.

وی تصریح کرد: قصد ما این بود که صفر تا صد این مسابقات را بانوان خودشان انجام دهند تا بتوانند روی پای خودشان بایستند.

رئیس انجمن بیس بال و سافت بال ادامه داد: با وجود مقاومتی که وجود داشت از وجود داوران تازه کار استفاده کردیم تا آنها نیز بتوانند روی پای خودشان بایستند.

وی گفت: ما قبول داریم که داوری‌ها هنوز به سطح مطلوبی نرسیده است اما در حال برنامه‌ریزی هستیم تا با برگزاری کلاس‌های منظم داوری با حضور مدرسان خارجی سطح داوری‌های خودمان را ارتقا دهیم.

ادیب با اشاره به مشکلاتی که در میزبانی تهران در لیگ سافت بال وجود داشت اضافه کرد: کمیته سافت بال تهران نیز خودشان قبول کردند که باید میزبانی بهتری انجام می‌دادند و نیاز بوده که از قبل از برگزاری لیگ برنامه ریزی مناسب تری برای این مسابقات انجام می‌دادند و ما نیز در حال بررسی هستیم تا برای آینده با بررسی‌های کمیته تشریفات دیگر با موانع و مشکلات خاصی روبرو نشویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اعزام های خارجی نیز برای بانوان در نظر دارید یا خیر، ادامه داد: در این مورد باید به ما دعوتنامه برسد تا بتوانیم بانوان را اعزام کنیم، درخواست خود را برای بازی‌های دوستانه با کشورهای دیگر داده‌ایم اما متاسفانه هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

 رئیس انجمن بیس بال و سافت بال تاکید کرد: ورزش بانوان همیشه با مشکل مواجه بوده اما ما تلاش داریم که به ورزش بانوان اهمیت دهیم.

طرح و تولید : ایران دروپال